PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728}
7,5 199
ocen
7,5 10 1 199
Lautrec
powrót do forum filmu Lautrec

strasznie bym chciala obejrzeć ten film,ale ai nie grają go w kinach, w wypozyczalniach tez nie ma! Z neta nie warto ściągac,bo nie ma napisow :(

g_charlotte

Jakies 2-3 tydodnie temu była premiera na ZoneEuropa, powtórzą więc na pewno jeszcze parę razy :))

ocenił(a) film na 6
satrina

hej! dziękuję bardzo za informację:) Juz zlapałam ten film, na tymze programie. I powiem szczerze,ze jestem baaardzooo zawiedziona! Jako,ze Lautrec jest moim ulubiencem spodziewalam się genialnego filmu. Niestety.. Juz zirytowal mnie ładny wygląd malarza . Potem juz tylko chaos, złe zinterpretowanie poczucia humoru Lautreca, a przede wszystkim to pominięcie w tym tego,co najwazniejsze - jego SZTUKI. hmmmm. szkoda,szkoda.

g_charlotte

w Poznaniu w Kinie Malta można go zobaczyć.

ocenił(a) film na 7
g_charlotte

A mi się podobał ten film. Lubie filmy biograficzne o malarzach, można zobaczeć obrazy, proces twórczy, poglądy artysty, wejść w klimat, epoke. Rzeczywiście mało było przedstawionej jego sztuki, ale mimo to jest w tym filmie wiele ciekawych rzeczy, np. relacje między artystami Lautrec, van Gogh, Degas, spór akademików z młodymi pragnacymi nowości artystami. No i piękne zdjęcia, Moulin Rouge.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones