PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111405}

Przed zachodem słońca

Before Sunset
7,5 39 187
ocen
7,5 10 1 39187
7,8 28
ocen krytyków
Przed zachodem słońca
powrót do forum filmu Przed zachodem słońca

byłoby co pokazac w takiej IIIce ale ja bym chciał sie przenieśc w nią razem z moja miłoscia i zyc tam ,niech mnie ogladaja jak"Truman show",co mi tam... ; ) A Ethan i Julie niech sobie grają w czym zapragną....

ocenił(a) film na 9
cichy00

"W samo poludnie :)" tak bedzie brzmial 3ej czesci tytul :)
faktycznie ogladalo sie przyjemnie tylko szkoda ze zakonczenie takie.... nietypowe, niewiele mozna bylo zmienic a bylby caly piekny film

WIDMO82

moim zdaniem, to właśnie zakonczenie sprawia, że to piękny film:) i niebalnalny...

ocenił(a) film na 10
Yria

Właśnie...
A jakie dalibyście zakoczenie aby tego nie popsuć?
Ja po obejrzeniu filmu też powiedziałam sobie: "ale co dalej? co i co co co?"
Ale banalnym byłoby gdyby poprostu powiedzieli że ON został
a smutnym byłoby gdyby wrócił do tego swojego pustego życia.

Cudne w tym filmie było to, że nie mówili sobie niczego wprost. Żadne z nich nie powiedziało, że się kochają...
Podobało mi się bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!

eSTe

ale przecież z tego zakonczenia wiadomo, ze ON zostal:\\ ona mówi "bejbe, spoznisz sie na samolot", on mowi tylko "wiem".... no i wszystko wiadomo...

mowili tez, ze sie kochaja (praktycznie przez caly film! zwlaszcza w scenie kłótni w samochodzie... )

uwielbiam ten film wlaśnie za ten brak dosłownosci:)

ocenił(a) film na 10
Yria

Ależ zakończenie mi się podobało!!

Było typowo "podglądackie" :)

Podglądaliśmy scenę kilka godzin z życia dwójki osób, my kończymy oglądanie a rezyser pokazuje ze oni nadal zyją...

A o zakończenie pytałam, bo czasami człowiek myśli sobie podczas filmu: "chciałabym aby oni..."
A ja nie wiedziałam, czego chcę od zakończenia
ale nie zawiodłam się na zakończeniu...

pzdr

i podkreślam - jeden z moich ulubionych filmów:)

ocenił(a) film na 10
eSTe

Wiecie tak samo dobrze jak jak ja , że gdyby ktokolwiek wpadł na taki pomysł żeby uraczyć nas scenami rozkoszy i spełnienia (po kilku latach)w przydomowym ogródku z gromadką biegajacych dookoła brzdąców (jak z reklamy Ramy czy czegoś tam jeszcze) to film ten nie byłby sobą...wiem że mnie rozumiecie...dlatego cieszmy się z niedopowiedzeń bo w sumie tylko one powodują że tak naprawdę pewni na 100% nie jesteśmy jak to sie skończyło(chociaz wszyscy dobrze wiemy jak ; ) i ta niepewnośc pozwala nam JESZCZE BARDZIEJ wierzyć w to w co chcemy...a w co chcemy wierzyc to jak napisąłem wczesniej -wiemy...Pozdrawiam myślących pozytywnie,otwartych,szczerych ,wiedzących czego chcą... : )

ocenił(a) film na 10
cichy00

Wiesz, to wcale nie jest takie nieprawdopodobne. W dodatkach zamieszczonych na DVD Ethan mówi, że pojawił się pomysł, aby był to cały cykl filmów (nawet 5 czy 6), które robiliby w miarę starzenia się aktorów i twórców. Powstałby wtedy interesujący "dokument" związku dwóch osób (fakt, że związku nietypowego). Jak dla mnie bomba! Cieszyłbym się, gdyby to doszło do skutku. A co by miało dziać się dalej? Zostawmy to już autorom. Jak oglądałem pierwszą część tyle lat temu, też wydawało się, że ma pozostać tak jak jest i lepiej nie dowiedzieć się co było dalej. Tymczasem kontynuacja nie tylko nie zabiła tamtego filmu, ale nawet uczyniła lepszym. Miejmy więc nadzieję, że jeszcze wszystko przed nami.

ocenił(a) film na 10
snoopy

pokochałem Jessiego i Celine i też wiele bym dał, by ponownie zobaczyć ich razem :)

cichy00

Ja też chcę kolejnych części!! :))

ocenił(a) film na 5
cichy00

a ja uważam że już dość, te dwie piekne historie zakonczyly sie happy endem (niby niedopowiedzianym, a jednak) wiec djamy sobuie juz spokój ii nie psujmy tego filmu kolejnym rozstaniem i kolejnym przypadkowym spotkaniem, bo to juz wykroczy daleko poza realizm, za który cenumy obie częśći.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones