PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111405}

Przed zachodem słońca

Before Sunset
7,5 39 212
ocen
7,5 10 1 39212
7,8 28
ocen krytyków
Przed zachodem słońca
powrót do forum filmu Przed zachodem słońca
porcupine69

hmm mysle, ze mozna, tylko musisz zapoznać sie mniej wiecej z fabuła pierwszego, wiadomo :) ale jak masz możliwośc to zacznij od pierwszej cześci, druga pewnie bedą jeszcze często puszczać na Ale Kino w najblizszym czasie

ocenił(a) film na 8
porcupine69

Nie, absolutnie nie. To zbyt silnie opiera się na tamtym pierwszym.

ocenił(a) film na 9
porcupine69

Ja widziałem wpierw część drugą, nie wiedząc w ogóle o istnieniu jakiejś pierwszej - więc mogę powiedzieć, że ten film zdecydowanie bronił się jako dzieło niezależne

ocenił(a) film na 10
wahazar___

Obejrzałam przed chwilą film, nie wiedząc, że to kontynuacja i się zachwyciłam, więc można.Teraz muszę nadrobić 1 część.

_malena_

Ja również obejrzałam nie wiedząc ze to kontynuacja. Film piękny, tak jak Paryż i historia tych dwóch osób.

Oliviera

Właśnie skończyła oglądać:)
Byłam w kinie na Przed wschodem słońca... zachwyciłam się. Kiedy do kin weszła kontynuacja- nie wiem, czy to własciwe określenie- jakoś nie wyszło i nie dotarłam. Jestem zachwycona znów tym samym: dialogami, grą, romantyzmem, który jednak z nich nie uleciał...

ocenił(a) film na 10
zielonamila

Chyba lepiej jest oglądać właśnie tak, jeśli się było lata temu na pierwszej części a potem obejrzało drugą, bo to wielki plus filmu, ten upływ czasu.Między filmami upłynęło 9 lat i tyle samo upłynęło dla bohaterów, świetny zabieg, niepotykany w innych filmach.
Obejrzałam film 2 razy, no i nadrobiłam wreszcie pierwszą część więc mogę już stwierdzić, że oba filmy dołączyły do czołówki moich ulubionych.Ale "Przed zachodem..." jest nawet lepsze od kontynuacji właśnie przez to, że po latach bohaterowie są bardziej dojrzali i oboje nie do końca szczęśliwi, przez co film ma w sobie sporo smutku, goryczy i naprawde mnie poruszył.
Dialogi i gra aktorów w obu częściach genialne, niesamowicie autentyczne i przez cały czas interesujące.
A i mam ogromną nadzieję, że spóźnił się na ten samolot:)

_malena_

Ja obejrzałam najpierw ,,Before Sunset'', gdyż nie wiedziałam, że istnieje ,,Before sunrise''. Jednak nadrobiłam to. Film wydawał mi się tak samo ciekawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones