PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111405}

Przed zachodem słońca

Before Sunset
7,5 39 215
ocen
7,5 10 1 39215
7,8 28
ocen krytyków
Przed zachodem słońca
powrót do forum filmu Przed zachodem słońca

Julie czy Ethan?

ocenił(a) film na 7

Nie uwazacie, ze Julie jest zdecydowanie lepsza aktorsko od Ethana, i to w obu czesciach? Dla mnie jest za@?%ista! A propos - dwojka, czli "Przed zachodem slonca" jest zdecydowanie lepsza, przede wszystkim ze wzgledu na scenariusz. Sporo swietnych tekstow. No i do tego ten spacer po Paryzu; oni tam prawie caly czas chodza! A nawet troche plyna (o:

ocenił(a) film na 10
zwanykowalem

Jak dla mnie są genialni na równi i ona i on.W tym filmie widać to najbardziej - w ogóle nie sprawiają wrażenia, że grają, Oni poprostu są tymi postaciami.Chyba nigdy nie oglądałam tak naturalnie zagranego filmu.
I zgadzam sie, dwójka jest lepsza od świetnej jedynki.Jedynka była pięknym filmem romantycznym z otwartym zakończeniem,Można było mieć nadzieję, że się spotkali po tym pół roku, że wszystko skończyło się dla nich szczęsliwie.
Dwójka rozwiewa te złudzenia, jest dużo bardziej gorzka, smutna, bo żadne z nich nie jest do końca szczęśliwe w swoich życiach,Pokazuje, jak przypadek (śmierć jej babci akurat wtedy) może zdecydować o losach ludzi.Dialogi w obu częściach są świetne, ale w 2 chyba trochę ciekawsze.
Dawno żaden film nie zrobił na mnie takiego wrażenia.Przykład tego, że dobry scenariusz, aktorstwo i dialogi wystarczą, by zrobić niesamowity film, nie potrzeba nie wiadomo jakiej ilości efektów specjalnych czy innych fajerwerków.
Paryż <3

ocenił(a) film na 7
zwanykowalem

ja mialem podobne wrazenie... ona idealna do tej roli... on calkowicie przecietny i nieprzekonujacy.... czegos mu brakowalo... ten jego usmiech jakis taki krzywy... ogolnie mi koles nie podszedl... ale sam filmik calkiem przyjemny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones