PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111405}

Przed zachodem słońca

Before Sunset
7,5 39 141
ocen
7,5 10 1 39141
7,8 27
ocen krytyków
Przed zachodem słońca
powrót do forum filmu Przed zachodem słońca

parę lat temu, gdy obejrzałam ten film w kinie, cieszyłam się, że dobiegł końca i resztka osób, która została na sali kinowej ( w tym ja ) spontanicznie zaczęła bić brawo, nie z zachwytu, lecz z radości, że koniec ( kiedyś już to pisałam tutaj chyba ). Myślałam, że nie dorosłam do tego filmu wtedy i obejrzałam go teraz znów ( po tylu latach ) gdzie zwiększył się mój bagaż doświadczeń i w ogóle. Ale film po raz kolejny mnie znudził, zmęczył i nic nie wniósł do mojego życia, ni krzty emocji. Jeśli ktoś lubi film, w którym bohaterowie chodzą po mieście i gadają o swoim życiu no to polecam ( przy czym zaznaczam, że dla mnie te rozmowy nie były w żaden sposób budujące czy wzruszające czy też ciekawe - nie wiem co jeszcze ) pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Siostra

Podszedłem do tego filmu kilka dni temu i wytrzymałem jakieś 30 min... Nie dałbym rady całego

ocenił(a) film na 8
Siostra

Nie rozumiem, co obraz kinowy ma wnieść to Twojego życia? Żeby film odmieniał czyjeś życie to już przesada. Chyba niektórzy zbyt mocno angażują się przy oglądaniu. ;f Moim skromnym zdaniem film jest naprawdę dobry, główna uwaga poświęcona została dialogom, w których aktorzy spisali się naprawdę dobrze. Może nie wszystkim pasuje taki pseudointelektualny bełgot głównych bohaterów, ale tak to już aktorzy i reżyser sobie wymyślili i wyszło im to naprawdę świetnie.

ocenił(a) film na 9
sir_ryszard2

Myślę, że "pseudointelektualny bełkot" pojawiał się jedynie na początku, kiedy to oboje starali się pokazać z jak najlepszej strony, jako mądrych ludzi, którzy do czegoś w życiu doszli. Później jednak cała ta otoczka znika, i są po prostu sobą, a w miarę czasu coraz śmielej i szczerzej mówią o swoich uczuciach (scena w taksówce).
Budowa dialogów jest bardziej przemyślana, niż wydaje się na pierwszy rzut oka.
Poza tym, film jak dla mnie rewelacyjny, a Ethan po prostu znakomicie elektryzujący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones