PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111405}

Przed zachodem słońca

Before Sunset
7,5 39 141
ocen
7,5 10 1 39141
7,8 27
ocen krytyków
Przed zachodem słońca
powrót do forum filmu Przed zachodem słońca

Rewelacja

ocenił(a) film na 9

Nadal film pobudza emocje , rozmowa dojrzalsza,ale tak samo wciągająca i chce się aby trwała
dłużej.
Początek wydawałoby się,że nas nie wciągnie jednak z każdą chwila przebywania z głównymi
bohaterami odczuwamy ta ich tęsknotę za sobą ten magiczny nastrój,który ciągnie tych dwoje ku
sobie. Piękne kino pełne subtelności i nastrojowości. 9/10

ocenił(a) film na 7
Fireghost

Jak dla mnie pierwsza część wypadła lepiej, dialogi są bardziej naturalne, spontaniczne, w drugiej części rzeczywiscie bohaterowie są dojrzalsi, też jest ciekawie ale zabrakło mi tej świeżości i uroku bohaterów z pierwszej części. Jestem ciekawa jak wypadnie na ich tle część trzecia.

ocenił(a) film na 9
wilma87

moim zdaniem to największa zaleta tego filmu, że bohaterowie to już nie naiwne dzieciaki z głowami pełnymi ideałów, tylko widać upływ lat. życie ich zmieniło, obydwoje mają za sobą trochę gorzkich doświadczeń, ale nadal z patrzą z wiarą w przyszłość. dla mnie to najbardziej romantyczna część trylogii.

ocenił(a) film na 9
Fireghost

Wolę zdecydowanie dwójkę, ta dojrzałość bardziej do mnie przemawia. Rozmowy są ciekawsze i bardziej pasjonujące.
To było najkrótsze półtorej godziny w moim życiu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones