PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111405}

Przed zachodem słońca

Before Sunset
7,5 39 187
ocen
7,5 10 1 39187
7,8 28
ocen krytyków
Przed zachodem słońca
powrót do forum filmu Przed zachodem słońca

chce 3cią część before (something)

julie rewelacyjna aktorka
ethan też super

ocenił(a) film na 10
bianka11

w filmie "Walking Life" masz trzecią część :)

bianka11

Żeby jeszcze ta ta trzecia zdażyła się na prawdę! A nie na jakimś płaskim ekranie, który nawet nie pogłaszcze człowieka!

artram

Oczywiście zdarzyła przez "rz". To nie ironia tylko pomyłka.

ocenił(a) film na 7
artram

Daj szczęściu szansę :D






...

ocenił(a) film na 10
bianka11

Alez ma sie zdarzyc, tak przynajmniej zapowiadaja rezyser i aktorzy w wywiadach dolaczonych do filmu na DVD. Ma byc kilka odcinkow, ale kreconych po dlugich przerwach, zeby pokazac zmiany jakie zachodza w bohaterach po latach.

ocenił(a) film na 10
Tete

oby!

wiktork

Może kolejną częścią będzie ,,At midday''? ;-D

ocenił(a) film na 10
bianka11

"Walking Life" - raczej nie... (-;
Info o części trzeciej:
http://collider.com/ethan-hawke-on-a-3rd-before-sunrise-before-sunset-movie/1350 3/

Może coś z tego wyniknie. (-;

ocenił(a) film na 10
meski

Marzy mi się, że ten film powstanie.Wierzę, że daliby radę nakręcić równie wyjątkową część jak dwie poprzednie.
Tylko nie mam pojęcia, jaki byłby punkt wyjściowy.Udałoby się im być razem czy nie - mimo, że końcówka dwójki daje nadzieję, że tak, to jakoś wątpię, żeby "żyli długo i szczęśliwie", bo to zmieniłoby całkiem konwencję serii, która jest o spotkaniach w różnych momentach życia dwójki ludzi, którzy zdają się byc stworzeni dla siebie, ale na przeszkodzie ich miłości stanęło, coż "życie".Gdyby byli razem trzecia część wyglądałaby zupełnie inaczej.

ocenił(a) film na 10
_malena_

opcja 1: są razem, mają kryzys, bo ona nie może mieć dzieci, a on lata do usa doglądać syna. gdzie tu magia poprzednich?
opcja 2: mają dzieci, proza życia - film obyczajowy o problemach rodzinnych. ble.
opcja 3: jednak wolą siebie "jednorazowo", więc ona jeździ po świecie pomaga, a on siedzi w usa. właściwie to już się nie widują, ale przypadkowo gdzieś na siebie wpadają i zaczyna się film.

ocenił(a) film na 8
bianka11

Polecam "After the sunset"

ocenił(a) film na 10
bianka11

ja także czekam na 3 częśc ;)

Marg00

Ja także nie miałabym nic przeciwko 3 części ,a wręcz bardzo bym chciała,ażeby takowa powstała.Ethan i Julie są naprawdę świetni:)

ocenił(a) film na 10
dominika_gogolek

http://www.filmweb.pl/news/Ethan+Hawke+zapowiada+nowe+%22Przed+zachodem+(wschode m)+słońca%22-79761
Szalenie się cieszę:) Chyba na żaden film w najbliższym czasie nie czekam tak, jak na ten.

_malena_

Dzięki wielkie za powyższy link:)Innym wielbicielom tego filmu,też się pewnie przyda:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones