PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111405}

Przed zachodem słońca

Before Sunset
7,5 39 187
ocen
7,5 10 1 39187
7,8 28
ocen krytyków
Przed zachodem słońca
powrót do forum filmu Przed zachodem słońca

pewnie zaraz spadnie na mnie lawina komentarzy jakie to ze mnie bezguście itp, przyznaje nie widzialam pierwszej czesci ale po obejrzebiu drugiej jakoś nie ciągnie mnie zeby zobaczyc before sunrise..a wiec, byłam na tym filmie z chlopakiem akurat w wieczór walntynkowy, tzn to byl taki maly maraton filmowy w kinie i ten film puscili jako pierszy....pod koniec filmu prawie cala sala byla pusta... a gdy juz naprawde sie skonczyl reszta osob, ktora pozostala, wydala okrzyk radości...ja w sumie też ;)...ze to nareszcie koniec.. po prostu nudny..o gadaniu,,caly przegadany..takie rozmowy ja mam na codzien w zyciu i jakos ten film nie zdolal mnie zachwycic, w ogole. jest wiele filmow o milosci ale ten akurat nie przypadla mi do gustu, no ale oczywiście to tylko i wyłacznie moja opinia...zdecydowanie bardziej podobal mi sie Ethan hownke w 'great expectations' ten film byl o wiele bardziej poruszający...także..nie bede mowila czy polecam czy nie polecam before sunset, kto chce niech go ogląda sam sie przkona czy bylo warto...pozdrawiam wszystkich wielbicieli ... ;0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones