PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111405}

Przed zachodem słońca

Before Sunset
7,5 39 187
ocen
7,5 10 1 39187
7,8 28
ocen krytyków
Przed zachodem słońca
powrót do forum filmu Przed zachodem słońca

wycięte sceny?

ocenił(a) film na 7

Przepraszam, może to głupie i będzie do usunięcia, ale frapują mnie zdjęcia z filmu, tutaj na
filmwebie, których zupełnie nie pamiętam. Przed chwilą skończyłam oglądać, sceny, gdy ona tuli
się do niego od tyłu na pewno nie było, tej, gdy leży mu na ramieniu, na ławce, też. Mieliście je i
tylko ja oglądałam jakąś złą wersję?
Wiem, głupio brzmi, ale o co chodzi? Proszę o odpowiedź, bo akurat takie sceny mają znaczenie
dla odbioru filmu, relacji między nimi...

ocenił(a) film na 9
sabi_k

Te sceny były w filmie - wszystkie. Ławka, objęcie na statku i czułe powitanie. i wszystkie inne z galerii. Widać, że film Cię wciągnął - dobrze:)

ocenił(a) film na 7
sabi_k

Nie zwróciłbym na to uwagi, gdyby nie Twój post. Faktycznie wiele zdjęć nie jest klatką z filmu. Kilka wydaje się być zdjęciami z planu. Nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że prawie wszystkie są zdjęciami robionymi przy kręceniu lub próbach. próbowałem znaleźć identyczną klatkę w filmie dla kilku zdjęć z galerii i nie da się. Inny kąt ujęcia, inne światło albo inne szczegóły zdradzają, że to nie są klatki z filmu.

ocenił(a) film na 8
mastrotitta

To normalne. Na planie robi się zdjęcia tzw. fotosy. Żeby nie musieć ciąć negatywu filmu dla zrobienia odbitki i często ze wzgl. na wyższą rozdzielczość fotografii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones